Banko Tabelası

Banko Tabelaları, genelde kurumsal firmaların hemen hemen hepsinde bulunmaktadır. Hangi şirkete giderseniz gidin kapıdan içeriye ilk girişte sizi bir sekreter yada danışman karşılar. Tabii ki bu danışma bankosunun arka kısmında şirkete ait kurumsal logo ve ünvan yazısı duvarda monte edili şekilde yer alır. Banko Tabelası, ışıklı yada ışıksız olarak imal edilebilir.

Kurumsal Tabelalar

Firmamız sadece banko tabelası üretimi yapmamaktadır. Şirketlere ait kurumsal tabelaların üretimini yapan İmran Reklam’ın portföyüne bir çok kurumsal firmayıda katması işindeki beceri yeteneği ve müşteri memnuniyetini nasıl ön planda tuttuğunu göstermektedir. Sizlerinde kurumsal kimliğinizi hazırlamamızı istiyorsanız şirketimize  bi kahve içmeye sizide bekleriz.

Tabela Reklam

20 Senedir sektörde olmanın vermiş olduğu tecrübemizi globalleşen dünyadaki gelişmeleride izleyerek teknoloji ile birleştirdik. Çağdaş anlayış, modern tasarım, teknolojik donanım, seri imalat, hızlı servis ve hizmet anlayışıyla İmran Tabela ve Reklam… 0216 442 27 72 Tabela için en ucuz fiyat ve tüm tabela çeşitleri için ucuz fiyatlara tabela imalatı yapıyoruz. Sizi En İyi Biz Tanıtırız.